[vc_row][vc_column][vc_column_text]

MK HOLIDAY VILLA  sistemine dahil olan üyelerin www.mkholidayvilla.com internet sitesi vasıtası ile ilettikleri kişisel bilgilerini, üyeleri ile yaptığı Kullanıcı Sözleşmesi’nde belirtilen amaçlar ve şartlar haricinde kesinlikle kullanmayacak ve üçüncü kişilere kesinlikle bilgi iletilmeyecektir.

Kişisel bilgiler; Ad-Soyad, E-posta adresi, Telefon Numarası, Adres, Banka hesap numaraları ve Kredi Kartı bilgileri gibi Üyeleri tanımlamaya yönelik her türlü bilgiyi içermekte olup kısaca Gizli Bilgiler olarak tanımlanmıştır. Kredi kartı bilgileri kesinlikle sistemimizde kayıt altında tutulmamakla beraber ödeme altyapısı sağlayan partner firmalarımıza ve bankalarımıza standart protokol olan SSL (Secure Socket Layer) sistemi ile 128 bit şifreli olarak güvenli bir sunucu üzerinden gönderilerek sistem güvenliği sağlanmaktadır. (Kredi kartı ile ödeme bölümünde güvenlik kilidi yeşil renk almaktadır) Sadece yetkili personelimiz gerekli olduğu durumlarda görevlerini ifa edebilmek amacı ile sistemde kayıtlı olan kişisel verilere ulaşabilirler. Yetkisiz girişlere karşı gerekli tüm önlemler alınmıştır.

MK HOLIDAY VILLA , kişisel bilgileri kendi bünyesinde müşteri değerlendirmesi ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilir.

MK HOLIDAY VILLA, Gizli Bilgileri özel ve gizli tutmayı, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilgilerinin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü kişilere ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt eder.

Kiralık Villada Tatil, kendi kontrolünde olan gizli bilgilerin korunması ile ilgili aşağıda bulunan güvenlik şirketleri ile işbirliği yapmakta ve bilgileriniz güvenle korunmaktadır.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]